HGI-ovci nastupili na utrci '162 stube' u Zagrebu

Nikolina Ilijanić drugoplasirana,

utrka

HGI-ovci treniraju na Medvednici

Nikolina Ilijanić osvojila je drugo mjesto u konkurenciji seniorki na utrci '162 stube' koja je u subotu 13.02.2010 održana u Zagrebu sa vremenom 00:18:23 (šesti rezultat svih dosadašnjih utrka), a prvo mjesto joj je izmaklo za 2 sekunde!
U konkurenciji seniora nastupio je i Slobodan Miko koji je osvojio (došao!) 21. sa vremenom 00:18:11.

Podsjećamo da na prvom izdanju “162 stube” Stanislav Bergant osvojio je 10. mjesto u konkurenciji seniora sa vremenom 00:17:07.

Staza 4,5 km: Medicinski Fakultet - Mesićeva - Grškovićeva - Rockfellerova - ŠNZ "Andrija Štampar" - (okret!) - Rockfellerova - Grškovićeva - Mesićeva - Medicinski Fakultet - Novakova - Schlosserove stube - ŠRC Šalata - Medicinski fakultet.